Frazy powiązane z filmem:

Transformers: Przebudzenie bestii (2023) Cały Film • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Transformers: Przebudzenie bestii po szybkiej rejestracji.

Transformers: Przebudzenie bestii

Transformers: Przebudzenie bestii


2023/06/06
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Transformers: Przebudzenie bestii
Tytuł oryginalny: Transformers: Rise of the Beasts

Kraj produkcji: USA

Premiera: 2023 | 06.06.2023

Czas trwania: 127 min.

Ocena: 7.5Transformers: Przebudzenie bestii cały film- nowa era robotów

Transformers: Przebudzenie bestii cały film to produkcja z 2023 roku, który jest siódmą częścią serii filmowej o Transformerach – gigantycznych robotach, które potrafią zmieniać swój kształt w pojazdy i inne przedmioty. Film jest oparty na popularnej linii zabawek i serialu animowanym Beast Wars: Transformers, który przedstawiał walkę między Maximalami a Predaconami – robotami, które przybierały formy zwierząt. Film jest akcją sci-fi z elementami przygodowymi i komediowymi. Film wyreżyserował Steven Caple Jr., a w rolach głównych wystąpili Anthony Ramos, Dominique Fishback i Peter Dinklage.

Walka o przetrwanie na Ziemi w całym filmie Transformers: Przebudzenie bestii

Cały film Transformers: Przebudzenie bestii opowiada o nowym rozdziale w konflikcie między Autobotami a Decepticonami – dwiema frakcjami Transformerów, które walczą ze sobą od wieków. Tym razem do walki dołączają nowe grupy robotów – Maximali, Predaconi i Terrorconi – które przybywają na Ziemię z odległej przyszłości. Film przenosi akcję do lat 90. XX wieku i pokazuje, jak ludzie reagują na pojawienie się nowych zagrożeń i sojuszników.

Bohaterowie, których pokochasz

Film przedstawia zarówno znane i lubiane postacie z poprzednich filmów o Transformerach, jak i nowe twarze i głosy. Wśród ludzkich bohaterów są Noah – młody wynalazca z Brooklynu, Elena – ambitna dziennikarka z Peru i Joshua – były agent CIA. Wśród robotycznych bohaterów są Optimus Prime – przywódca Autobotów, Optimus Primal – przywódca Maximali, Megatron – przywódca Decepticonów i Scourge – przywódca Terrorconów. W filmie słychać też głosy takich gwiazd jak Michelle Yeoh, Ron Perlman, Pete Davidson czy Peter Dinklage.

Spektakularna realizacja i scenariusz Transformers: Przebudzenie bestii online

Transformers: Przebudzenie bestii online jest imponującym widowiskiem filmowym, które łączy zaawansowane efekty specjalne z dynamiczną akcją i humorystycznymi dialogami. Film ma bogatą i różnorodną scenografię, która oddaje klimat lat 90. i różne miejsca na Ziemi, takie jak Nowy Jork, Machu Picchu czy Islandia. Film ma też ciekawy i zaskakujący scenariusz, który nawiązuje do historii i mitologii Transformerów oraz do popkultury lat 90.

Hit na miarę Transformerów

Film jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów roku 2023. Film ma duże szanse na zdobycie wielu nagród filmowych, zwłaszcza w kategoriach technicznych i efektów specjalnych. Film ma też potencjał na podbicie serc widzów na całym świecie i stanie się kolejnym przebojem serii o Transformerach.

Ciekawostki

  • W filmie można usłyszeć zarówno klasyczne motywy muzyczne z poprzednich filmów o Transformerach, jak i nowe utwory napisane specjalnie na potrzeby filmu przez Steve’a Jablonsky’ego i Hansa Zimmera.
  • W filmie można zobaczyć nawiązania do innych filmów i seriali z lat 90., takich jak Jurassic Park, Terminator 2: Dzień sądu czy Przyjaciele.
  • W filmie można zauważyć różnice między serialem animowanym a aktorską wersją, takie jak zmiana wyglądu i osobowości niektórych robotów czy dodanie nowych scen i zwrotów akcji.
  • Produkcja jest pierwszym filmem o Transformerach, który nie jest wyreżyserowany przez Michaela Baya.
  • Film jest inspirowany serialem animowanym Beast Wars: Transformers, który był emitowany w latach 1996-1999.
  • Film wprowadza nowe rodzaje Transformerów, takie jak Maximali, Predaconi i Terrorconi, które są potomkami Autobotów i Decepticonów.

Moja opinia o filmie Transformers: Przebudzenie bestii online

Transformers: Przebudzenie bestii online to produkcja, która zadowoli i zaskoczy fanów serii o Transformerach. To ekscytująca i zabawna przygoda, która ma w sobie dużo akcji, efektów i humoru. Film ma świetną obsadę, reżyserię i muzykę, która podkreśla napięcie i emocje. Film ma też oryginalny i innowacyjny scenariusz, który wprowadza nowe elementy do świata Transformerów. Transformers: Przebudzenie bestii jest idealny dla miłośników sci-fi i dobrego kina. Polecam go gorąco i nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę go w kinie.

Reżyser

Obsada

Anthony Ramos isNoah Diaz
Noah Diaz
Dominique Fishback isElena Wallace
Elena Wallace
Peter Cullen isOptimus Prime (voice)
Optimus Prime (voice)
Ron Perlman isOptimus Primal (voice)
Optimus Primal (voice)
Peter Dinklage isScourge (voice)
Scourge (voice)
Michelle Yeoh isAirazor (voice)
Airazor (voice)
Pete Davidson isMirage (voice)
Mirage (voice)
Liza Koshy isArcee (voice)
Arcee (voice)
Cristo Fernández isWheeljack (voice)
Wheeljack (voice)
Luna Lauren Velez isBreanna Diaz
Breanna Diaz
Udostępnień0