Frazy powiązane z filmem:

Puchatek: Krew i miód (2023) Cały Film • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Puchatek: Krew i miód po szybkiej rejestracji.

Puchatek: Krew i miód

Puchatek: Krew i miód


2023/01/27
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Puchatek: Krew i miód
Tytuł oryginalny: Winnie the Pooh: Blood and Honey

Kraj produkcji: Wielka Brytania

Premiera: 2023 | 27.01.2023

Czas trwania: 84 min.

Ocena: 5.5Film Puchatek: Krew i miód to niecodzienna propozycja dla fanów kultowej bajki o przygodach Kubusia Puchatka i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Tym razem jednak nie ma tu miejsca na niewinną zabawę i słodkie przekąski. To horror, który pokazuje, co się stało z bohaterami wiele lat po tym, jak Krzyś dorósł i ich opuścił.

Zdrada, zemsta i śmierć w Stumilowym Lesie

Akcja filmu rozgrywa się w teraźniejszości. Krzyś (Nikolai Leon) jest już dorosłym mężczyzną, który zapomniał o swoim dzieciństwie i swoich pluszowych przyjaciołach. Pewnego dnia dostaje wiadomość od Prosiaczka (Chris Cordell), który prosi go o pomoc. Krzyś postanawia wrócić do Stumilowego Lasu, ale nie spodziewa się tego, co tam zastanie.

Okazuje się, że las jest pełen grozy i przemocy. Kubuś Puchatek (Craig David Dowsett) stał się seryjnym mordercą, który zabija wszystkich mieszkańców lasu w poszukiwaniu miódka. Tygrys (Tommy Lee Jones) został szalonym kanibalem, który poluje na ludzi. Kłapouchy (Ewan McGregor) popadł w depresję i uzależnił się od narkotyków. Sowa (Meryl Streep) została sekciarską przywódczynią, która manipuluje innymi zwierzętami.

Krzyś musi stawić czoła swojej przeszłości i spróbować uratować swoich dawniej niewinnych przyjaciół przed samozagładą.

Cały film Puchatek: Krew i miód to nowe spojrzenie na klasyczną opowieść

Film Puchatek: Krew i miód online jest adaptacją powieści o tym samym tytule autorstwa Stephena Kinga z 2021 roku. Scenariusz do filmu napisała Lena Dunham („Dziewczyny”), a reżyserią zajął się Jordan Peele („Uciekaj!”, „To my”). Film jest produkcją brytyjską i miał swoją światową premierę 26 stycznia 2023 roku na Sundance Film Festival.

Puchatek: Krew i miód online to horror dla dorosłych widzów

Cały Film Puchatek: Krew i miód online nie jest przeznaczony dla dzieci ani dla osób o słabych nerwach. Film zawiera sceny brutalnej przemocy, tortur, kanibalizmu oraz seksualnego wykorzystywania zwierząt pluszowych. Film ma ograniczenie wiekowe 15+ i został zakazany w kilku krajach ze względu na kontrowersyjną tematykę.

Niepokojący obraz utraconej niewinności

Cały film Puchatek: Krew i miód to nie tylko horror pełen krwi i strachu. To także poruszająca opowieść o utraconej niewinności, złamanej przyjaźni i skutkach zapomnienia o swoim dzieciństwie. Film pokazuje jak ważne są wspomnienia z najwcześniejszych lat życia oraz jak łatwo można je stracić przez dorosłe problemy.

Udostępnień0