Frazy powiązane z filmem:

Miłość Na Nowo (2023) Cały Film • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Miłość Na Nowo po szybkiej rejestracji.

Miłość Na Nowo

Miłość Na Nowo


2023/05/04
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Miłość Na Nowo
Tytuł oryginalny: Love Again

Kraj produkcji: USA

Premiera: 2023 | 04.05.2023

Czas trwania: 104 min.

Ocena: 6.6

Gatunek:


Miłość Na Nowo cały film: romantyczna komedia z Priyanką Choprą Jonas i Samem Heughanem

Jeśli szukasz filmu, który poruszy twoje serce i rozbawi cię do łez, to Miłość Na Nowo cały film może być dla ciebie idealnym wyborem. To romantyczna komedia, która opowiada o młodej kobiecie, która próbuje poradzić sobie ze śmiercią narzeczonego, wysyłając romantyczne wiadomości na jego stary numer telefonu. Nie wie jednak, że numer ten został przypisany do nowego właściciela, który zaczyna się nią interesować. W filmie występują znani aktorzy: Priyanka Chopra Jonas, Sam Heughan i Celine Dion, która gra samą siebie i śpiewa nowe piosenki.

Jak znaleźć miłość po stracie?

Główną bohaterką filmu jest Mira Ray (Priyanka Chopra Jonas), która nie może się pogodzić ze śmiercią swojego narzeczonego. Aby złagodzić swój ból, wysyła mu romantyczne wiadomości na jego stary numer telefonu. Nie spodziewa się jednak, że numer ten należy teraz do Roba Burnsa (Sam Heughan), dziennikarza, który jest zafascynowany jej pięknym stylem pisania. Gdy Rob dostaje zadanie napisać artykuł o sławnej piosenkarce Celine Dion (Celine Dion), postanawia poprosić ją o pomoc w znalezieniu Miry i zdobyciu jej serca.

Znakomita obsada w całym filmie Miłość Na Nowo: Priyanka Chopra Jonas, Sam Heughan i Celine Dion

W całym filmie Miłość Na Nowo możemy podziwiać trzech znakomitych aktorów: Priyankę Choprę Jonas, Sama Heughana i Celine Dion. Chopra Jonas gra rolę Miry, smutnej i samotnej kobiety, która szuka pocieszenia w wysyłaniu wiadomości do nieżyjącego narzeczonego. Heughan natomiast wciela się w Roba, sympatycznego i zabawnego dziennikarza, który zakochuje się w Mirze po przeczytaniu jej wiadomości. Dion zaś gra samą siebie, legendarną piosenkarkę, która staje się mentorką i przyjaciółką Roba i Miry. Obaj aktorzy świetnie odnajdują się w swoich rolach i tworzą uroczy duet na ekranie.

Świeży i zabawny scenariusz filmu Miłość Na Nowo online: adaptacja niemieckiego bestsellera

Miłość Na Nowo online został napisany i wyreżyserowany przez Jima Strouse’a. Jest to angielskojęzyczna adaptacja niemieckiego filmu SMS für Dich z 2016 roku, który z kolei jest oparty na powieści Sofie Cramer o tym samym tytule. Scenariusz filmu jest świeży i zabawny, a także wzruszający i romantyczny. Film bawi widza absurdalnymi sytuacjami i dowcipnymi dialogami, a także wzrusza go historią miłości między dwoma ludźmi, którzy muszą pokonać swoje lęki i traumy.

Miłość Na Nowo online: komedia romantyczna z piosenkami Celine Dion

Miłość Na Nowo online ma w swoim soundtracku wiele piosenek Celine Dion, która jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych piosenkarek na świecie. Dion nie tylko gra w filmie samą siebie, ale także napisała nowe utwory specjalnie dla tego filmu. Wśród nich jest tytułowa piosenka Love Again, która jest piękną balladą o miłości po stracie. Film zawiera także inne znane przeboje Dion, takie jak It’s All Coming Back to Me Now, My Heart Will Go On czy That’s the Way It Is.

Co warto wiedzieć o filmie Love Again?

Miłość Na Nowo ma swoją światową premierę 5 maja 2023 roku, a do polskich kin trafi 11 maja 2023 roku. Film jest dystrybuowany przez Sony Pictures Releasing i jest produkcją amerykańską. Film ma wiele innych tytułów w różnych krajach, na przykład: Text for You w Niemczech, SMS pour toi we Francji, SMS para Ti w Hiszpanii czy SMS para Você w Brazylii. Film jest angielskojęzyczną adaptacją niemieckiego filmu SMS für Dich z 2016 roku, który z kolei jest oparty na powieści Sofie Cramer o tym samym tytule.

Moja ocena filmu Love Again

Miłość Na Nowo to lekka i zabawna komedia romantyczna, która nie wymaga od widza zbyt dużego zaangażowania ani skupienia. Produkcja jest dobrze zrealizowana i zagrana, a także ma wiele uroczych scen i dialogów. Film nie jest jednak dziełem wybitnym ani oryginalnym, a jego fabuła jest dość przewidywalna i schematyczna.Miłość Na Nowo może się spodobać fanom filmów romantycznych, ale raczej tych mniej poważnych i bardziej humorystycznych. Moja ocena filmu to 7/10.

Reżyser

Jim Strouse
Reżyser

Obsada

Sam Heughan isRob Burns
Rob Burns
Céline Dion isCéline Dion
Céline Dion
Russell Tovey isBilly Brooks
Billy Brooks
Lydia West isLisa Scott
Lisa Scott
Steve Oram isRichard Hughes
Richard Hughes
Celia Imrie isGina Valentine
Gina Valentine
Udostępnień0