Frazy powiązane z filmem:

Meg 2: Głębia (2023) Cały Film • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Meg 2: Głębia po szybkiej rejestracji.

Meg 2: Głębia

Meg 2: Głębia


2023/08/02
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Meg 2: Głębia
Tytuł oryginalny: Meg 2: The Trench

Kraj produkcji: Chiny, USA

Premiera: 2023 | 02.08.2023

Czas trwania: 116 min.

Ocena: 6.8Meg 2: The Trench cały film: powrót gigantycznego rekina

Meg 2: The Trench cały film to amerykańsko-chińska produkcja science fiction z 2023 roku w reżyserii Bena Wheatleya i scenariuszu Deana Georgarisa oraz Jona i Ericha Hoeberów, na podstawie książki The Trench z 1999 roku autorstwa Steve’a Altena. Jest to kontynuacja filmu Meg z 2018 roku, który był wielkim przebojem zarówno wśród widzów jak i krytyków. Film opowiada o kolejnej przygodzie Jonas Taylor (Jason Statham), byłego nurka ratunkowego i eksperta od rekinów, który musi stawić czoła prehistorycznemu potworowi z głębin oceanu.

Opis: o czym jest film?

W Meg 2: The Trench akcja rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach z pierwszej części. Jonas Taylor żyje spokojnie ze swoją żoną Suyin (Wu Jing) i córką Meiying (Shuya Sophia Cai), zajmując się badaniem życia morskiego. Jednak jego spokój zostaje zakłócony, gdy dowiaduje się, że jego stary przyjaciel James “Mac” Mackreides (Cliff Curtis) zaginął podczas ekspedycji do Rowu Mariańskiego, najgłębszego miejsca na Ziemi. Jonas podejrzewa, że Mac napotkał na swojej drodze megalodona, gigantycznego rekina uważanego za wymarłego. Jonas postanawia wyruszyć na ratunek Macowi, nie wiedząc, że w Rowie Mariańskim czeka na niego coś jeszcze gorszego niż megalodon.

Bohater: kim jest Jonas Taylor?

Jonas Taylor to były nurek ratunkowy i ekspert od rekinów, który ma traumę z przeszłości. Kiedyś podczas akcji ratunkowej stracił dwóch kolegów z załogi, którzy zostali zaatakowani przez megalodona. Jonas był jedynym świadkiem tego ataku i przez lata był uważany za szaleńca i oszusta. Dopiero w filmie Meg udowodnił prawdę o istnieniu megalodona i pokonał go w spektakularnej walce. Jonas jest odważny, inteligentny i lojalny. Kocha swoją rodzinę i przyjaciół i jest gotowy do poświęceń dla nich. Jest też świetnym nurkiem i zna się na rekinach lepiej niż ktokolwiek inny.

Produkcja: jak powstawał cały film?

Cały film Meg 2: The Trench był kręcony w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. Zdjęcia rozpoczęły się w lutym 2022 roku i trwały kilka miesięcy. Film wykorzystywał zaawansowane efekty specjalne i komputerowe, aby stworzyć realistyczne i przerażające obrazy megalodona i innych stworzeń z Rowu Mariańskiego. Film miał również duży budżet, szacowany na ponad 200 milionów dolarów.

Zalety: co jest dobre w filmie Meg 2: The Trench online ?

Film Meg 2: The Trench online jest bardzo ekscytujący i widowiskowy. Zawiera wiele scen akcji i suspensu, które trzymają widzów w napięciu. Rekin megalodon jest imponujący i groźny, a jego starcia z Jonasem są pełne emocji i adrenaliny. Film jest też dobrze napisany i wyreżyserowany, z dbałością o szczegóły i logikę.

Ciekawostki: co warto wiedzieć o filmie?

  • Film Meg 2: The Trench jest kontynuacją filmu Meg z 2018 roku, który był oparty na pierwszej książce z serii o megalodonie autorstwa Steve’a Altena. Film zarobił ponad 530 milionów dolarów na całym świecie i był jednym z największych hitów tego roku.
  • Film Meg 2: The Trench jest oparty na drugiej książce z serii o megalodonie autorstwa Steve’a Altena, zatytułowanej The Trench. Książka opowiada o dalszych przygodach Jonasa Taylora i jego starciach z megalodonem i innymi potworami z Rowu Mariańskiego.
  • W filmie Meg 2: The Trench występują znani aktorzy i aktorki, tacy jak Jason Statham, Wu Jing, Sienna Guillory, Cliff Curtis czy Skyler Samuels. Wiele z nich powraca do swoich ról z pierwszej części filmu.
  • W filmie Meg 2: The Trench pojawia się wiele odniesień do innych filmów i książek o rekinach, takich jak Szczęki, Głębia strachu czy Moby Dick.

Ocena: czy warto obejrzeć film Film Meg 2: The Trench online?

Film Meg 2: The Trench online to doskonała propozycja dla fanów filmów science fiction i horrorów o rekinach. Produkcja jest ekscytująca, widowiskowa i pełna zwrotów akcji. Film ma też dobrą obsadę, która gra swoje role z przekonaniem i charyzmą. Film jest też dobrze napisany i wyreżyserowany, z dbałością o szczegóły i logikę.

Udostępnień0