Frazy powiązane z filmem:

Book Club. Następny rozdział (2023) Cały Film • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Book Club. Następny rozdział po szybkiej rejestracji.

Book Club. Następny rozdział

Book Club. Następny rozdział


2023/05/11
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Book Club. Następny rozdział
Tytuł oryginalny: Book Club: The Next Chapter

Kraj produkcji: USA

Premiera: 2023 | 11.05.2023

Czas trwania: 110 min.

Ocena: 6.5

Gatunek:


Book Club.Następny Rozdział cały film: Cztery przyjaciółki na wakacjach:

Book Club.Następny Rozdział cały film to kontynuacja komedii z 2018 roku, która opowiada o losach czterech przyjaciółek, które dzięki lekturze Pięćdziesięciu twarzy Greya odmieniły swoje życie miłosne. Film jest reżyserowany przez Billa Holdermana, który także napisał scenariusz wspólnie z Erin Simms. W rolach głównych ponownie występują Jane Fonda, Diane Keaton, Candice Bergen i Mary Steenburgen.

O czym opowiada cały film Book Club.Następny Rozdział?

Cały film Book Club.Następny Rozdział opowiada o nowej przygodzie czterech przyjaciółek, które postanawiają wybrać się na wspólny wyjazd do Włoch. Vivian (Jane Fonda) zaskakuje swoje koleżanki wiadomością, że zamierza wyjść za mąż za Arthura (Don Johnson), którego poznała dzięki książce “Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Diane (Diane Keaton), Sharon (Candice Bergen) i Carol (Mary Steenburgen) decydują się towarzyszyć Vivian w jej podróży poślubnej i zafundować sobie niezapomnianą zabawę. W trakcie wakacji w pięknych sceneriach Włoch, cztery przyjaciółki będą musiały zmierzyć się ze swoimi problemami, marzeniami i uczuciami.

Kim są bohaterki?

Bohaterkami filmu są cztery kobiety w wieku około 70 lat, które łączy długoletnia przyjaźń i pasja do czytania. Każda z nich ma swój charakter i styl życia:

  • Vivian jest bogatą i niezależną właścicielką hotelu, która lubi się bawić i unika zobowiązań. Jest pewna siebie i seksowna, ale boi się prawdziwej miłości.
  • Diane jest wdową i matką dwóch dorosłych córek, które traktują ją jak staruszkę. Jest słodka i nieśmiała, ale chce się uwolnić od nadopiekuńczych dzieci i znaleźć nową radość życia.
  • Sharon jest sędzią rozwodową i samotną matką syna, który właśnie się zaręczył. Jest inteligentna i ironiczna, ale ma niskie poczucie własnej wartości i brak wiary w siebie.
  • Carol jest szczęśliwą żoną Bruce’a (Craig T. Nelson), z którym ma dwoje dzieci. Jest pogodna i optymistyczna, ale martwi się o swoje małżeństwo i chce odzyskać iskrę w związku.

Jak powstał film Book Club.Następny Rozdział online?

Book Club.Następny Rozdział online jest kontynuacją filmu Book Club z 2018 roku, który okazał się być sukcesem zarówno artystycznym, jak i komercyjnym. Produkcja zarobia ponad 100 milionów dolarów przy budżecie 10 milionów dolarów i zdobył pozytywne opinie krytyków i widzów. Film był także doceniony za pokazanie kobiet w starszym wieku jako aktywnych, atrakcyjnych i pełnych życia. Twórcy filmu, reżyser Bill Holderman i scenarzystka Erin Simms, postanowili stworzyć sequel, który kontynuowałby historię czterech przyjaciółek i ich miłosnych perypetii. Dzieło zostało wyprodukowane przez firmy Apartment Story, Fifth Season i Focus Features. Film został nakręcony w Rzymie i Florencji we Włoszech w 2022 roku. Muzykę do filmu skomponowała Rachel Portman, a piosenką przewodnią jest Girls Just Want to Have Fun w wykonaniu Cyndi Lauper.

Co wyróżnia film Book Club.Następny Rozdział online?

Book Club.Następny Rozdział online jest komedią o kobietach, książkach i miłości. Film pokazuje, że nie ma wieku na spełnianie marzeń, odkrywanie siebie i cieszenie się życiem. Film ma zabawny i ciepły scenariusz, który porusza tematy takie jak przyjaźń, rodzina, seksualność i starzenie się. Film ma znakomitą obsadę, która tworzy wiarygodne i urocze postacie.

Czy warto obejrzeć film?

Book Club.Następny Rozdział jest filmem dla wszystkich miłośników komedii, romansu i podróży. Film zadowoli zarówno fanów pierwszej części, jak i tych, którzy nie znają tej historii. Film ma lekki i przyjemny klimat, który sprawia, że widz się uśmiecha i wzrusza. Book Club.Następny Rozdział ma charyzmatyczną obsadę, która nadaje swoim postaciom humoru i emocji. Film jest także okazją do poznania włoskiej kultury i krajobrazu.

Co ciekawego można dowiedzieć się o filmie?

Film Book Club.Następny Rozdział ma kilka ciekawostek, które warto znać:

  • Film jest drugą częścią trylogii o czterech przyjaciółkach i ich klubie czytelniczym. Trzecia część ma mieć premierę w 2024 roku i ma opowiadać o podróży bohaterek do Indii.
  • Film jest drugą współpracą między Jane Fondą a Donem Johnsonem po filmie Nasza młodość (2015), w którym grali kochanków.
  • Film jest czwartą współpracą między Diane Keaton a Andym Garcią po filmach Ojciec chrzestny III (1990), Zakochany bez pamięci (2007) i Book Club (2018), w których grali parę romantyczną.
  • Film ma cameo kilku znanych osobistości, takich jak Oprah Winfrey, Michelle Obama, Meryl Streep i George Clooney.

Jak oceniam film?

Book Club.Następny Rozdział spełnił moje oczekiwania i sprawił mi dużo przyjemności. Jest lekki i zabawny, ale także wzruszający i mądry. Film ma dobrze napisany scenariusz, który łączy humor i romantyzm oraz ma wspaniałą obsadę, która tworzy wiarygodne i urocze postacie. Film oceniam na 8/10 i polecam go każdemu, kto lubi dobrą komedię i romans.

Udostępnień0