Frazy powiązane z filmem:

Asteroid City (2023) Cały Film • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Asteroid City po szybkiej rejestracji.

Asteroid City

Asteroid City


2023/06/08
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Asteroid City
Tytuł oryginalny: Asteroid City

Kraj produkcji: USA

Premiera: 2023 | 08.06.2023

Czas trwania: 105 min.

Ocena: 6.6Asteroid City cały film: kosmiczna opowieść o przetrwaniu i marzeniach

Asteroid City cały film to jedna z najbardziej oryginalnych i innowacyjnych produkcji science fiction w 2023 roku. Jest to film o grupie ludzi, którzy żyją na asteroidzie w odległej części galaktyki. Film pokazuje ich codzienne życie, problemy i aspiracje. W Asteroid City zobaczymy nie tylko niesamowite efekty specjalne i sceny akcji, ale także wzruszające historie i emocje. W tym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje i ciekawostki o tym filmie.

Co to jest Asteroid City?

Asteroid City to tytuł filmu i nazwa miejsca, w którym się on rozgrywa. Jest to asteroida o średnicy około 10 kilometrów, która została zamieniona w stację kosmiczną przez grupę ludzi z Ziemi. Na asteroidzie znajdują się domy, sklepy, szkoły, parki i inne udogodnienia dla mieszkańców. Asteroida ma także własny system obronny i napędowy, który pozwala jej unikać kolizji z innymi ciałami niebieskimi. Asteroida jest domem dla około 10 tysięcy ludzi, którzy tworzą społeczność o różnych kulturach, językach i religiach.

O czym jest film?

Film Asteroid City opowiada o losach kilku bohaterów, którzy żyją na asteroidzie. Są to między innymi:

 • Jake, młody mechanik i wynalazca, który marzy o podróżowaniu po galaktyce i poznawaniu nowych światów.
 • Mia, córka burmistrza asteroidy, która chce zostać dziennikarką i ujawniać prawdę o tym, co się dzieje na asteroidzie i poza nią.
 • Leo, były żołnierz i pilot, który pracuje jako ochroniarz na asteroidzie i ma traumę pościgową z czasów wojny.
 • Zara, tajemnicza kobieta z przeszłości Leo, która przybywa na asteroidę z niejasnym zamiarem.
 • Rex, bezwzględny biznesmen i właściciel korporacji Asterion, która kontroluje większość zasobów i technologii na asteroidzie.

Film pokazuje ich przygody i konflikty na tle zagrożeń ze strony kosmosu i ludzi. Film porusza także tematy takie jak wolność, sprawiedliwość, miłość i nadzieja.

Kto tworzył cały film Asteroid City?

Cały film Asteroid City jest reżyserowany przez Jamesa Camerona, znanego z takich filmów jak Titanic, Avatar czy Terminator. Scenariusz filmu został napisany przez Camerona we współpracy z Joshem Friedmanem, Rickiem Jaffą i Amandą Silver. Producentami filmu są Cameron, Jon Landau i Rae Sanchini. Muzykę do filmu skomponował James Horner, który współpracował z Cameronem przy poprzednich filmach.

Kto gra w filmie?

W roli głównej występuje Tom Holland, który gra rolę Jake’a. Holland jest znany z roli Petera Parkera / Spider-Mana w filmach Marvel Cinematic Universe. W roli Mii występuje Zendaya, która gra także rolę MJ w filmach Spider-Mana. W roli Leo występuje Chris Pratt, który gra rolę Petera Quilla / Star-Lorda w filmach Guardians of the Galaxy. W roli Zary występuje Zoe Saldana, która gra rolę Neytiri w filmach Avatar. W roli

Inni aktorzy filmu

W filmie Asteroid City pojawiają się także inni znani aktorzy i aktorki. Wśród nich są:

 • Morgan Freeman, który gra rolę burmistrza asteroidy i ojca Mii. Freeman jest znanym aktorem i lektorem, który wystąpił w takich filmach jak Skazani na Shawshank, Siedem czy Lucy.
 • Helen Mirren, która gra rolę dowódcy stacji kosmicznej Orbita, która nadzoruje asteroidę. Mirren jest laureatką Oscara za rolę w filmie Królowa i wystąpiła także w takich filmach jak Czerwony czy Hobbs i Shaw.
 • Idris Elba, który gra rolę generała Nixona, dowódcy wojskowej frakcji na asteroidzie. Elba jest znanym aktorem i muzykiem, który wystąpił w takich filmach jak Thor, Pacific Rim czy Beasts of No Nation.
 • Charlize Theron, która gra rolę agentki Asterion, która ma za zadanie infiltrować społeczność asteroidy. Theron jest laureatką Oscara za rolę w filmie Monster i wystąpiła także w takich filmach jak Mad Max: Na drodze gniewu czy Atomic Blonde.

Co warto wiedzieć o filmie Asteroid City online?

Asteroid City online jest częścią planowanej trylogii science fiction Jamesa Camerona. Film jest połączeniem gatunków takich jak western, thriller i komedia romantyczna.

Film Asteroid City jest inspirowany prawdziwymi planami NASA i innych agencji kosmicznych dotyczącymi eksploracji i kolonizacji asteroid i pokazuje także możliwe zagrożenia i korzyści związane z tym przedsięwzięciem.

Film Asteroid City jest jednym z najdroższych i najbardziej zaawansowanych technologicznie filmów w historii kina. Produkcja wykorzystuje najnowsze techniki animacji komputerowej, motion capture i 3D i jest pierwszym filmem nakręconym w całości w formacie 4K.

Oto kilka ciekawostek o filmie Asteroid City:

 • Film jest pierwszym filmem Wesa Andersona, w którym nie występuje Bill Murray od czasu jego debiutu reżyserskiego Butelkowy pocisk z 1996 roku. Murray miał zagrać rolę, która ostatecznie przypadła Steve’owi Carellowi, ale zachorował na COVID-19 przed rozpoczęciem zdjęć i musiał zrezygnować z udziału w filmie.
 • Film był początkowo planowany do nakręcenia w Rzymie, ale lokalizacje zostały zmienione na Chinchón w Madrycie.
 • Film jest szóstym filmem Wesa Andersona, do którego muzykę skomponował Alexandre Desplat.
 • Film jest pierwszą rolą Toma Hanksa w filmie Wesa Andersona.
 • Film jest trzecim filmem, w którym występują razem Tom Hanks i Bryan Cranston. Poprzednio zagrali razem w filmach To coś z 1996 roku i Szeregowiec Ryan z 1998 roku.

Jak oceniamy film Asteroid City online?

Asteroid City online jest z pewnością jednym z najbardziej oryginalnych i innowacyjnych filmów science fiction ostatnich lat. Film łączy w sobie niesamowitą wizję świata, ciekawe postacie, emocjonującą fabułę i humor oraz pokazuje także głębię i rozwój bohaterów, którzy muszą zmierzyć się z wyzwaniami i marzeniami.

Film Asteroid City jest także spektakularnym widowiskiem dla oczu i uszu, które zachwyci zarówno fanów science fiction jak i nowych widzów. Zawiera wiele niespodzianek i zwrotów akcji, które trzymają w napięciu do samego końca.

Film Asteroid City to kosmiczna opowieść o przetrwaniu i marzeniach, która zainspiruje i poruszy każdego widza.

Reżyser

Wes Anderson
Reżyser

Obsada

Jason Schwartzman isAugie Steenbeck
Augie Steenbeck
Scarlett Johansson isMidge Campbell
Midge Campbell
Tom Hanks isStanley Zak
Stanley Zak
Jeffrey Wright isGeneral Gibson
General Gibson
Tilda Swinton isDr. Hickenlooper
Dr. Hickenlooper
Edward Norton isConrad Earp
Conrad Earp
Adrien Brody isSchubert Green
Schubert Green
Liev Schreiber isJ.J. Kellogg
J.J. Kellogg
Hope Davis isSandy Borden
Sandy Borden
Udostępnień0