Frazy powiązane z filmem:

Alibi.com 2 (2023) Cały Film • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulamin


Obejrzyj trailer oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Alibi.com 2 po szybkiej rejestracji.

Alibi.com 2

Alibi.com 2


2023/02/08
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Alibi.com 2
Tytuł oryginalny: Alibi.com 2

Kraj produkcji: Francja

Premiera: 2023 | 08.02.2023

Czas trwania: 88 min.

Ocena: 6.7

Gatunek:


Alibi.com 2 cały film: komedia pełna zwrotów akcji i absurdalnych sytuacji

Alibi.com 2 cały film to francuska komedia z 2023 roku w reżyserii i scenariuszu Philippe’a Lacheau, który gra również główną rolę Grégory’ego “Grega” Van Huffela. Jest to kontynuacja filmu Alibi.com z 2016 roku, który był wielkim sukcesem kasowym i krytycznym we Francji i za granicą. Film opowiada o dalszych perypetiach Grega i jego przyjaciół, którzy prowadzą agencję oferującą fałszywe alibi dla osób chcących ukryć swoje sekrety przed partnerami, rodziną lub pracodawcami.

Fabuła: jakie są problemy bohaterów?

W Alibi.com 2 Greg postanawia oświadczyć się swojej dziewczynie Flo (Élodie Fontan), ale musi najpierw przedstawić ją swoim rodzicom. Problem w tym, że Greg nie ma kontaktu ze swoim ojcem Gérardem (Didier Bourdon), który jest oszustem i złodziejem, oraz z matką Marlène (Nathalie Baye), która była kiedyś sławną aktorką, a teraz jest uzależniona od alkoholu i narkotyków. Greg nie chce zdradzić Flo prawdy o swojej rodzinie, więc postanawia wynająć fałszywych rodziców od swojej dawnej agencji Alibi.com. Niestety, plan się komplikuje, gdy okazuje się, że fałszywi rodzice Grega to Daniel (Gérard Jugnot) i Appoline (Arielle Dombasle), którzy są w rzeczywistości rodzicami Flo. Co więcej, prawdziwi rodzice Grega pojawiają się niespodziewanie na zaręczynach i zaczynają robić zamieszanie.

Postać: kim jest Greg?

Greg to sympatyczny i inteligentny młody mężczyzna, który ma talent do wymyślania skomplikowanych kłamstw i alibi. Jest zakochany w Flo i chce z nią spędzić resztę życia, ale boi się jej stracić, jeśli dowie się o jego rodzinie. Jest lojalny wobec swoich przyjaciół Medhiego (Tarek Boudali) i Augustina (Julien Arruti), z którymi współpracował w agencji Alibi.com. Jest też bardzo kreatywny i pomysłowy, co pomaga mu radzić sobie z trudnymi sytuacjami.

Twórcy: kto stoi za całym filmem Alibi.com 2?

Cały film Alibi.com 2 jest dziełem Philippe’a Lacheau, który jest jednym z najpopularniejszych francuskich komików i reżyserów. Jest on liderem grupy La Bande à Fifi, która tworzy humorystyczne programy telewizyjne i filmy. Lacheau jest znany ze swojego stylu komediowego opartego na parodiach, absurdzie i slapsticku. Jest on również autorem scenariusza filmu Alibi.com 2, który napisał wspólnie z Julienem Arruti i Pierre’em Dudanem. Film jest produkcją Axel Films, Baf Prod i StudioCanal.

Zalety: co jest dobre w filmieAlibi.com 2 online ?

Film Alibi.com 2 online jest bardzo zabawny i zaskakujący. Zawiera wiele śmiesznych scen i dialogów, które bawią widzów. Aktorzy grają swoje role z dużym zaangażowaniem i chemią. Film ma też ciekawą fabułę, która trzyma w napięciu i zmusza do zastanowienia się, jak bohaterowie wybrną z kłopotów. Film jest też pełen nawiązań do popkultury i innych filmów, co dodaje mu uroku i humoru.

Ciekawostki: co warto wiedzieć o filmie?

  • Film Alibi.com 2 jest kontynuacją filmu Alibi.com z 2016 roku, który był jednym z największych hitów francuskiego kina. Film zarobił ponad 32 miliony euro i był nominowany do trzech nagród Cezarów.
  • Film Alibi.com 2 jest drugim filmem w karierze Philippe’a Lacheau, w którym gra główną rolę i jest reżyserem i scenarzystą. Pierwszym był film Babysitting z 2014 roku.
  • W filmie Alibi.com 2 występują znani francuscy aktorzy i komicy, tacy jak Nathalie Baye, Didier Bourdon, Gérard Jugnot, Arielle Dombasle, Gad Elmaleh, Alexandra Lamy czy Pascal Obispo.
  • W filmie Alibi.com 2 pojawia się wiele odniesień do innych filmów i seriali, takich jak Matrix, Mission Impossible, Star Wars, James Bond czy Game of Thrones.

Ocena: czy warto obejrzeć film Alibi.com 2 online?

Alibi.com 2 online to doskonała propozycja dla fanów komedii i francuskiego humoru. Film jest śmieszny, dynamiczny i pełen zwrotów akcji. Aktorzy grają świetnie i sprawiają, że widzowie utożsamiają się z bohaterami. Jest to film, który można obejrzeć z rodziną lub przyjaciółmi i spędzić miło czas.

Reżyser

Obsada

Philippe Lacheau isGrégory Van Huffel
Grégory Van Huffel
Élodie Fontan isFlo Martin
Flo Martin
Nathalie Baye isMme Martin
Mme Martin
Alexandra Lamy isLa mère de famille (Audrey)
La mère de famille (Audrey)
Udostępnień0